Kariera

Jesteś specjalistą lub jesteś w trakcie specjalizacji? Dołącz do zespołu z wieloletnim doświadczeniem w nowoczesnym diagnozowaniu i leczeniu padaczki!

Napisz razem z nami nowy rozdział w leczeniu epilepsji i rozpocznij karierę na wysokim poziomie rozwoju zawodowego, finansowego i naukowego. Jeśli wiążesz swoją przyszłość z neurologią lub neurologią dziecięcą, to Centrum Terapii Padaczki Neurosphera jest miejscem dla Ciebie.

Kogo szukamy?

Nasz zespół tworzą ambitne osoby niebojące się wyzwań. To dzięki nim udało nam się stworzyć pierwszy na świecie kompleksowy system komputerowego wsparcia diagnostyki i leczenia padaczki.
Jesteś ambitną osobą, która pragnie się nieustannie rozwijać? To świetnie, bo w takim razie szukamy właśnie Ciebie, a o Twój rozwój zadbamy za pomocą szkoleń i certyfikatów!

Co zyskujesz, pracując z nami?

 • Ciekawą i nieszablonową pracę w nowoczesnej przychodni. Będziesz częścią specjalistów zmieniających oblicze epileptologii.
 • Satysfakcję z efektów swojej pracy. Będziesz prowadził stałych pacjentów i towarzyszył im w procesie leczenia.
 • Wsparcie Ictala, czyli cybernetycznego robota oraz systemu Neuroterminal. Zyskasz możliwość pracowania na najwyższym poziomie technologicznym.
 • Przejrzystą ścieżkę kariery i perspektywy rozwoju zawodowego. Twój wkład we współtworzenie Neurosphery i współpraca zostaną docenione.
 • Komfortowa praca z dostępem do najlepszego sprzętu. Zyskasz możliwość pracy w domu w elastycznych godzinach. Realizujemy wizyty stacjonarne i online.
 • Szacunek dla Twojej pracy – wizyty trwają od 30 do 60 minut. Zyskasz komfort i możliwość profesjonalnego podejścia do pacjenta.

Rozwój Twojej kariery – szkolenia i certyfikaty

Nieustannie dbamy o rozwój kwalifikacji zawodowych i naukowych naszych lekarzy. Pracując z nami, zyskasz:

 • Dwa poziomy szkoleń i aż trzy kierunki certyfikacji w zakresie epileptologii, neurofizjologii klinicznej oraz neurocybernetyki.
 • Szkolenia kierunkowe, warsztaty i konsultacje pod kierunkiem najlepszych epileptologów w Polsce.
 • Szkolenia z umiejętności miękkich, które pomogą Ci podnieść kompetencje, wypełniać codzienne obowiązki i pomagać pacjentom.
 • Pokrycie kosztów biernego lub aktywnego uczestnictwa w wybranych przez Ciebie sympozjach i konferencjach naukowych w Polsce i za granicą.
 • Zniżki dla pracowników Neurosphery. Jako osoba z naszego zespołu masz aż 99% zniżki na szkolenia!

Dowiedz się więcej o systemie szkoleń i certyfikacji >

Twoja ścieżka kariery w Neurospherze

Musisz mieć rozpoczętą specjalizację w neurologii lub neurologii dziecięcej. Na to stanowisko nie wymagamy minimalnej liczby roboczogodzin przepracowanych w Neurospherze, ani rozwoju kariery popartego na polu naukowym.

Musisz mieć rozpoczętą specjalizację w neurologii lub neurologii dziecięcej. Na to stanowisko wymagamy minimum 800 roboczogodzin przepracowanych w Neurospherze. Wymagamy także posiadania prac rozwojowych i badawczych w Neurospherze lub otwartego przewodu doktorskiego, zaliczenia Entry Examination ZERO.

Możesz rozpocząć u nas karierę od tego stopnia jeżeli masz ukończoną specjalizację w neurologii lub neurologii dziecięcej. Na to stanowisko nie wymagamy minimalnej liczby roboczogodzin przepracowanych w Neurospherze, ani rozwoju kariery popartego na polu naukowym.

Musisz mieć ukończoną specjalizację w neurologii lub neurologii dziecięcej. Na to stanowisko wymagamy minimum 1000 roboczogodzin przepracowanych w Neurospherze. Wymagamy także posiadania prac rozwojowych i badawczych w Neurospherze lub otwartego przewodu doktorskiego.

Musisz mieć ukończoną specjalizację w neurologii lub neurologii dziecięcej. Na to stanowisko wymagamy minimum 2500 roboczogodzin przepracowanych w Neurospherze. Wymagamy także posiadania prac rozwojowych i badawczych w Neurospherze, doktoratu lub zaliczenia Clinical Examination in Epileptology.

Aktualne oferty

 • Rezydent kliniczny
 • Rezydent kliniczny dziecięcy
 • Specjalista kliniczny
 • Specjalista kliniczny dziecięcy

Formularz aplikacyjny