Neurosphera – siła doświadczenia i nowoczesnej technologii w leczeniu padaczki

W Neurospherze przyświeca nam jeden cel: skuteczne leczenie padaczki. Właśnie dlatego nasz zespół tworzy doskonale przygotowana, ale też wyselekcjonowana kadra specjalistów, która na co dzień ramię w ramię pracuje z najnowszą technologią – dumą Neurosphery.

To połączenie ogromnej wiedzy i doświadczenia naszych specjalistów z osiągnięciami technologicznymi, jakie zawarliśmy w Neuroterminalu, sprawiają, że już blisko 25 lat jesteśmy z Wami. Pomogliśmy dotąd tysiącom pacjentów. Również tym, którym nikt nie dawał już nadziei.

Skuteczność naszych działań jest możliwa dzięki temu, że od początku działań Neurosphery przyświeca nam indywidualne podejście do wszystkich przypadków. W Neurospherze każdy pacjent otrzymuje spersonalizowaną formę opieki stworzoną tylko dla niego. Dodatkowo każdy z nich otoczony jest opieką i wiedzą nas wszystkich, ponieważ tworzymy jeden prężnie działający zespół, który jest niczym swoisty organizm działający w służbie naszym pacjentom.

Wyróżnia nas nowoczesne podejście, które oparte jest nie tylko na wykorzystaniu zaawansowanej technologii Neuroterminala, ale także takim dostosowaniu opieki, aby nasi podopieczni mogli skorzystać z niej w każdym miejscu i o każdym czasie. Nasze działania są dostosowane do szybko rozwijającego się świata. Pacjenci mogą odwiedzić nas osobiście lub skorzystać z wizyty online, niezależnie do tego, gdzie aktualnie się znajdują. Lekarze Neurosphery mają natomiast stały dostęp do wszystkich najważniejszych danych dotyczących stanu zdrowia pacjentów. Dzięki temu skutecznie mogą go monitorować i wytyczać przebieg leczenia.

Obejrzyj nasz krótki materiał, który jest podsumowaniem tego, jak pracujemy na co dzień i jak od ok. 25 lat działamy, aby wypełniać przyświecający nam cel: skuteczne leczenie padaczki.

 

 

Umów się na wizytę

Blog O Padaczce

Zajrzyj do naszego bloga

Zobacz wszystkie wpisy

Choroba Parkinsona – jakie są jej sposoby leczenia?

Choroba Parkinsona to choroba przewlekła i według aktualnej wiedzy medycznej – nieuleczalna. Liczba osób cierpiących na to schorzenie zwyrodnieniowe mózgu stale rośnie.
Czytaj więcej

Wakacje ze spokojną głową

Mam padaczkę – czy mogę latać samolotem? Choruję na epilepsję – czy mogę bezpiecznie zmienić strefę czasową? To jedne z tych pytań, które w okresie wakacyjnym najczęściej pojawiają się w gabinetach epileptologów w naszym Centrum.
Czytaj więcej

Badanie genetyczne WES w Neurospherze: czym jest i jak wspiera diagnostykę oraz leczenie padaczki?

Współczesna medycyna coraz lepiej radzi sobie z diagnozowaniem chorób o podłożu genetycznym. Dzieje się tak za sprawą doskonalenia testów DNA, które polegają na analizie materiału genetycznego...
Czytaj więcej

Jak radzić sobie z migreną? Nowoczesne metody leczenia

Migrena jest chorobą wywierającą negatywny wpływ na codzienne funkcjonowanie dotkniętych nią osób. Ma charakter nawracający, na który składają się objawy zapowiadające atak migreny
Czytaj więcej