O nas

Centrum Terapii Padaczki NEUROSPHERA (NSPH) jest ośrodkiem prowadzącym wielokierunkową opiekę nad chorymi z padaczką. Istniejemy od 20 lat. Prowadzimy ambulatorium kliniczne prowadzące badania diagnostyczne (EEG, MRI) oraz specjalistyczną opiekę lekarską. Zajmujemy się wszelkimi metodami terapii padaczki. Współpracujemy z wieloma specjalistami uzupełniającymi nasz zespół tak by zaoferować Państwu całkowitą, zintegrowaną opiekę.

Zupełnie inaczej niż gdzie indziej – monitorujemy i nadzorujemy cybernetycznie nasze działania, co daje najwyższą możliwą jakoś opieki. Zaufało nam już kilkanaście tysięcy chorych, pod naszą opieką pozostaje na stałe kilka tysięcy osób.

Prowadzimy liczne działania wykraczające poza Warszawę, nasze oddziały terenowe prowadzą działalność leczniczą w Toruniu i Jeleniej Górze. Prowadzimy działania społeczne, medialne i naukowe na rzecz chorych z padaczką. Jesteśmy wydawcą i autorem kultowego podręcznika dla chorych: 9 Rozmów o Padaczce.

Każdy może znaleźć u nas wsparcie – nie wszystkim uda się pomóc, ale nikt nie jest bez szans. Oferujemy indywidualne rozwiązania i pomoc w każdym zakresie, tak dla osób zainteresowanych jednorazową poradą jak i osób szukających dłuższej opieki.

To dlatego CTP Neurosphera to miejsce unikalne i inne niż wszystkie. Nasz zespół jest otwarty na wyzwania.