lek.

Maja Kopytek-Beuzen

lek. Maja Kopytek-Beuzen
lek. Maja Kopytek-Beuzen
Specjalista kliniczny Neurosphera
Neurolog, a z pasji epileptolog, z wieloletnim doświadczeniem klinicznym i naukowym zdobytym w międzynarodowych placówkach medycznych.
Neurolog, specjalista w zakresie elektroencefalografii z 10-letnim doświadczeniem, zdobytym w polskich i międzynarodowych ośrodkach medycznych.

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, stypendystka Europejskiego Towarzystwa Neurologicznego. Ukończyła roczne studia podyplomowe w dziedzinie Neurofizjologii Klinicznej na Uniwersytecie Pierre et Marie Curie w Paryżu oraz dwuletnie studia podyplomowe z zakresu Epileptologii na Wydziale Medycznym Uniwersytetu Lotaryngii. Ukończyła roczny kurs leczenia farmakologicznego padaczki organizowany przez Światową Ligę Przeciwpadaczkową. Odbyła liczne staże kliniczne w dziedzinie epileptologii i elektroencefalografii w Polsce i we Francji.

Posiada certyfikat Polskiego Towarzystwa Neurofizjologii Klinicznej w zakresie wykonywania i interpretacji badań EEG. Obecnie na co dzień pracuje w Klinice  Neurochirurgii Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Warszawie, gdzie zajmuje się diagnostyką przedoperacyjną padaczki lekoopornej.

Dużą wagę przykłada do propagowania wiedzy wśród pacjentów. Prowadzi kampanie edukacyjne w zakresie antykoncepcji, ciąży, macierzyństwa oraz innych istotnych tematów dotyczących kobiet z epilepsją.

W CTP Neurosphera

  • Prowadzi chorych na padaczkę powyżej 16. roku życia
  • Konsultuje badania EEG, VEEG
  • Konsultuje kobiety w ciąży i planujące ciążę – chore na padaczkę, od okresu planowania ciąży do okresu połogu
  • Prowadzi opiekę nad osobami ze stymulatorem VNS
  • Konsultuje działania innych lekarzy
  • Przyjmuje pacjentów w języku polskim, francuskim i angielskim.
Blog O Padaczce

Zajrzyj do naszego bloga

ŻYCIE Z PADACZKĄ. Jak leczy Neurosphera i czym jest plan opieki?

ŻYCIE Z PADACZKĄ. Jak leczy Neurosphera i czym jest plan opieki?

Chociaż pacjenci chorujący na padaczkę zmagają się na co dzień z podobnymi objawami, ich indywidualne potrzeby związane z lecze...
Czytaj więcej
Ciąża u kobiety chorującej na padaczkę

Ciąża u kobiety chorującej na padaczkę

Przygotowanie do ciąży u kobiety chorującej na padaczkę to długoterminowy proces, który warto szczegółowo omówić i zaplanować, a następnie wprowadzić zalecenia w życie jeszcze na długo przed etapem starania się o dziecko.
Czytaj więcej

Neurosphera w pytaniach i odpowiedziach. Nowa seria filmików!

Poznaj bliżej Neurospherę i zapoznaj się z pierwszym filmikiem z serii Neurosphera w pytaniach i odpowiedziach!
Czytaj więcej
Padaczka a praca zawodowa Neurosphera blog

Padaczka a praca zawodowa

Szacuje się, że w Polsce żyje około 400 tysięcy osób chorych na padaczkę. Tylko około jedna trzecia z nich jest aktywna zawodow...
Czytaj więcej