lek.

Jolanta Mrugała

lek.  Jolanta Mrugała
lek. Jolanta Mrugała
Specjalistka Kliniczna
Dr. Jolanta Mrugała to doświadczony neurolog z bogatym bagażem zawodowym, który zdobywała przez prawie cztery dekady pracy w różnych placówkach medycznych.
Swoją karierę rozpoczęła w 1986 roku, aż do 2023 roku była związana z Oddziałem Neurologicznym, Udarowym oraz Pododdziałem Rehabilitacji Neurologicznej w Szpitalu Wolskim. Tam zdobywała cenne doświadczenie w diagnozowaniu i leczeniu różnorodnych schorzeń neurologicznych.

Dodatkowo, w latach 2008-2021 pełniła funkcję konsultanta w dziedzinie neurologii w renomowanym Narodowym Instytucie Onkologii PIB na Ursynowie. To miejsce pozwoliło Jej na specjalizację się w neurologii onkologicznej, co stanowi niezwykle istotny obszar medycyny.

W 2009 roku rozpoczęła pracę w Poradni NFZ w SPZOZ Warszawa Wola-Śródmieście, gdzie nieustannie wspiera pacjentów w walce z różnorodnymi schorzeniami neurologicznymi.

Od 2019 roku jest także cenionym konsultantem w dziedzinie neurologii w ZUS. To stanowisko pozwala Jej na udzielanie wsparcia pacjentom w kontekście związanym z problematyką neurologiczną, również w kontekście ubezpieczeń społecznych.

Ponadto, dr. Mrugała odznacza się szczególnym zainteresowaniem zespołami otępiennymi, schorzeniami naczyniowymi mózgu, chorobami pozapiramidowymi oraz polineuropatiami o różnej etiologii, włączając te po leczeniu onkologicznym. Jej specjalizacja obejmuje szerokie spektrum obszarów neurologii, co sprawia, że jest wyjątkowo wszechstronnym specjalistą.

Dr. Jolanta Mrugała to nie tylko doświadczony rzemieślnik medycyny, ale także osoba, która z pasją i zaangażowaniem poświęca się pracy z pacjentami, stawiając na najwyższą jakość opieki neurologicznej. Jej wieloletnie doświadczenie oraz specjalizacja w różnorodnych obszarach neurologii sprawiają, że jest ekspertem godnym zaufania i uznania.

W CTP Neurosphera

  • Przyjmuje dorosłych w systemie wizyt 1 i regularnych wizyt neurologicznych
  • Konsultuje dokumentację medyczną
  • Prowadzi konsultacje neurologiczne
  • Przyjmuje pacjentów w języku polskim i angielskim
Blog Neurosphera

Sprawdź nasz Blog

Zobacz wszystkie wpisy

ADHD i alkohol – poprawia samopoczucie, ale czy na pewno idą w parze?

ADHD (zespół nadpobudliwości psychoruchowej z deficytem uwagi) to neurobiologiczne zaburzenie, które wiąże się z trudnościami w...
Czytaj więcej

Ataki paniki – strach ma wielkie oczy

Twoje serce bije mocniej, masz zawroty głowy i uczucie odrealnienia? To może być atak paniki! Dowiedz się więcej o jego przyczynach i formach leczenia
Czytaj więcej

Badanie EEG w psychiatrii – kiedy je wykonać i co można nim zbadać?

Opisując badania EEG i czytając skierowania od psychiatrów widzę, że niektórzy z Was muszą mieć  niejasności, do czego to badan...
Czytaj więcej

CZYM CHARAKTERYZUJE SIĘ ADHD U DZIECI I DOROSŁYCH I JAK JE ZDIAGNOZOWAĆ?

ADHD (Attention Deficit Hyperactivity Disorder) i AADHD (Adult Attention Deficit Hyperactivity Disorder) to neurologiczne zabur...
Czytaj więcej