lek.

Marta Banaszek

lek. Marta Banaszek
lek. Marta Banaszek
Specjalista kliniczny Neurosphera
Specjalista neurolog, zafascynowana funkcjami ludzkiego mózgu. Specjalizuje się w diagnozowaniu zaburzeń ośrodkowego układu nerwowego, ze szczególnym uwzględnieniem bólów głowy i padaczki.
Absolwentka II Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie. Studia podyplomowe zakończone egzaminem specjalistycznym odbyła na Oddziale Neurologicznym i Udarowym w Szpitalu Wolskim w Warszawie. Dalsze doświadczenie kliniczne zdobyła pracując w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w I Klinice Neurologii i na Pododdziale Leczenia Padaczki Lekoopornej.

W swojej działalności klinicznej koncentruje się na diagnostyce i leczeniu chorób układu nerwowego, w tym leczeniu trudnych przypadków bólów u pacjentów z różnymi chorobami. Swoją wiedzą chętnie dzieli się z innymi, pracując m.in. w hospicjum domowym, czy prowadząc szkolenia dla osób zajmujących się pacjentami z niepełnosprawnościami. Prowadzi badania naukowe, obejmujące problemy  neurologiczne w medycynie hiperbarycznej i nurkowej. Członek Polskiego Towarzystwa Neurologicznego.

W CTP Neurosphera

  • Przyjmuje dzieci i dorosłych w systemie wizyt na poziomie ZERO
  • Konsultuje dokumentację medyczną
  • Opisuje badania EEG u dzieci i dorosłych
  • Przyjmuje pacjentów w języku polskim i angielskim
Blog O Padaczce

Zajrzyj do naszego bloga

ŻYCIE Z PADACZKĄ. Jak leczy Neurosphera i czym jest plan opieki?

ŻYCIE Z PADACZKĄ. Jak leczy Neurosphera i czym jest plan opieki?

Chociaż pacjenci chorujący na padaczkę zmagają się na co dzień z podobnymi objawami, ich indywidualne potrzeby związane z lecze...
Czytaj więcej
Ciąża u kobiety chorującej na padaczkę

Ciąża u kobiety chorującej na padaczkę

Przygotowanie do ciąży u kobiety chorującej na padaczkę to długoterminowy proces, który warto szczegółowo omówić i zaplanować, a następnie wprowadzić zalecenia w życie jeszcze na długo przed etapem starania się o dziecko.
Czytaj więcej

Neurosphera w pytaniach i odpowiedziach. Nowa seria filmików!

Poznaj bliżej Neurospherę i zapoznaj się z pierwszym filmikiem z serii Neurosphera w pytaniach i odpowiedziach!
Czytaj więcej
Padaczka a praca zawodowa Neurosphera blog

Padaczka a praca zawodowa

Szacuje się, że w Polsce żyje około 400 tysięcy osób chorych na padaczkę. Tylko około jedna trzecia z nich jest aktywna zawodow...
Czytaj więcej