Nowa Neurosphera – zmieniamy się dla Was!

Szanowni Państwo,

 

oddaję w Państwa ręce narzędzie, które jest owocem mojego 30-letniego doświadczenia w leczeniu epilepsji oraz wieloletniej pracy badawczo-rozwojowej na tym polu. Neuroterminal to pierwszy na świecie kompleksowy system komputerowej asysty w diagnostyce i terapii padaczki, który będzie wspierał pracę wszystkich lekarzy Neurosphera.

Liczę, że to rewolucyjne narzędzie sprawi, że nasza opieka w jeszcze większym stopniu spełni Państwa oczekiwania. Skuteczne leczenie padaczki to proces, który wymaga kompleksowej i zaplanowanej opieki medycznej. W Neurosphera posiadamy wszystkie dostępne na rynku narzędzia do pełnej diagnostyki i terapii, a dzięki Neuroterminalowi będziemy mogli jeszcze skuteczniej stawiać diagnozę i planować proces terapeutyczny. Co więcej, wszyscy nasi lekarze będą diagnozować w ten sam sposób i proponować te same rozwiązania terapeutyczne.

 

Rozwojowi Neuroterminala poświęciłem 10 lat i mogę Państwu zagwarantować jego nieocenioną rolę w leczeniu epilepsji. W jaki sposób? Proszę sobie wyobrazić wirtualną bibliotekę, która posiada skatalogowane i opisane różne typy napadów padaczkowych wraz z ich unikalnymi cechami, opis leków powszechnie stosowanych w terapii padaczki w kraju i za granicą, wraz z ich skutecznymi zastosowaniami, a także informacje o wszystkich najnowszych osiągnięciach w leczeniu padaczki. Tym właśnie jest Neuroterminal, którego mózgiem jest robot Ictal, autorskie narzędzie wykorzystujące osiągniecia w obszarze nowych technologii, w tym sztucznej inteligencji.  Dzięki swoim możliwościom porównawczym jest on w stanie postawić diagnozę oraz precyzyjnie dobrać leki, wspomagając lekarza w podejmowaniu decyzji klinicznych i rozpoznań.

 

Dodatkowo Neuroterminal umożliwi każdemu Pacjentowi stały kontakt z lekarzem oraz monitorowanie stanu zdrowia, zwiększając tym samym jego poczucie bezpieczeństwa, tak ważne w przypadku tej choroby. Będziecie Państwo mogli na bieżąco zapisywać wszystkie swoje zdarzenia, a także w dowolnej chwili skontaktować się z lekarzem, poprosić o receptę czy uaktualnić dane. Lekarz ma wgląd w stan chorobowy w czasie rzeczywistym i może szybko podjąć decyzje terapeutyczne.

 

Wsparciem procesu leczenia przez system Neuroterminal zostaną objęci dotychczasowi pacjenci CTP Neurosphera i każdy chory, który uzna, że nasza opieka może być szansą na wyleczenie bądź zminimalizowanie objawów epilepsji. Wizyty, tak jak do tej pory będą odbywały się stacjonarnie w siedzibie Neurosphera, a także online, bez konieczności wychodzenia z domu.

 

Zachęcam Państwa do rejestracji w systemie Neuroterminal i stworzenia indywidualnego konta pacjenta dla siebie lub swoich podopiecznych. Zapewniam, że jest to system łatwy w obsłudze i bezpieczny dla użytkownika. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo wszystkie informacje dotyczące zarówno logowania, poruszania się po Neuroterminalu, jak i dalszych kroków, związanych z wyposażeniem systemu w niezbędne dane dotyczące przebiegu choroby. Dla Państwa wygody, uruchomiliśmy także specjalny numer telefonu, aby móc odpowiedzieć na wszelkie pytania i wątpliwości.

 

Głęboko wierzę, że otwieramy nowy rozdział w leczeniu padaczki nie tylko w Polsce, ale i na świecie.

 

dr Piotr Zwoliński

Dr n. med. Piotr Zwoliński

 

Blog Neurosphera

Sprawdź nasz Blog

Zobacz wszystkie wpisy

ADHD i alkohol – poprawia samopoczucie, ale czy na pewno idą w parze?

ADHD (zespół nadpobudliwości psychoruchowej z deficytem uwagi) to neurobiologiczne zaburzenie, które wiąże się z trudnościami w...
Czytaj więcej

Ataki paniki – strach ma wielkie oczy

Twoje serce bije mocniej, masz zawroty głowy i uczucie odrealnienia? To może być atak paniki! Dowiedz się więcej o jego przyczynach i formach leczenia
Czytaj więcej

Badanie EEG w psychiatrii – kiedy je wykonać i co można nim zbadać?

Opisując badania EEG i czytając skierowania od psychiatrów widzę, że niektórzy z Was muszą mieć  niejasności, do czego to badan...
Czytaj więcej

CZYM CHARAKTERYZUJE SIĘ ADHD U DZIECI I DOROSŁYCH I JAK JE ZDIAGNOZOWAĆ?

ADHD (Attention Deficit Hyperactivity Disorder) i AADHD (Adult Attention Deficit Hyperactivity Disorder) to neurologiczne zabur...
Czytaj więcej

Uwaga! Zmieniamy adres oddziału w Warszawie. Od 1 lipca zapraszamy na ul. Taneczną 30 (Ursynów) w Warszawie.