Wizyty online w Neurosherze – przyszłość, która dzieje się dziś

Telemedycyna cieszy się coraz większą popularnością. Korzystają z niej zarówno pacjenci, którzy mają trudności logistyczne z dotarciem na wizytę stacjonarną, ale też tacy, którzy cenią sobie oszczędność czasu i możliwość spotkania ze swoim lekarzem opiekunem bez konieczności wychodzenia z domu.

Szereg korzyści dla naszych pacjentów

Zapisując się na wizytę online, nasi pacjenci mają pewność, że odbędą pełnowartościową wizytę z lekarzem, która nie odbiega jakością od tej stacjonarnej. Jakie korzyści niesie za sobą takie rozwiązanie?

 

  • konsultacja z każdego miejsca na ziemi

Wizyty online dają możliwość spotkania z lekarzem z dowolnego miejsca na świecie. Wystarczy stabilne połączenie z internetem i sprawne urządzenie z kamerką. Dzięki temu nasi pacjenci mają komfort, że nawet wyjeżdżając na stałe za granicę, nie muszą szukać nowego lekarza prowadzącego. Również pacjenci zmieniający miejsce zamieszkania, mogą dalej korzystać z wiedzy zaufanego specjalisty. 

 

  • stały kontakt z lekarzem

Możliwość stałego kontaktu z prowadzącym specjalistą daje pacjentom duże poczucie bezpieczeństwa i komfort psychiczny. W ten sposób mogą szybko skonsultować niepokojącego objawy.

 

  • możliwość konsultacji z dnia na dzień

Telemedycyna daje także możliwość sprawnej konsultacji ze swoim specjalistą. W naszej placówce czas oczekiwania na jej odbycie wynosi nawet poniżej 24 godzin – w zależności od wybranej usługi.

 

  • oszczędność czasu

Wybierając wizytę online, znika konieczność planowania dojazdu do wybranej placówki. Szczególnie w wypadku, gdy pacjent nie mieszka w mieście, w którym znajduje się jedna z naszych przychodni

 

  • łatwy dostęp do dokumentacji medycznej

Telemedycyna to także wszystkie wyniki badań, skierowania na dalsze konsultacje i historia choroby zebrane w jednym miejscu, do których dostęp mają nasi pacjenci oraz ich lekarze – niezależnie od pory dnia.

 

  • wygodna i szybka rejestracja 

Wizyty online poprzedza sprawne umówienie się na nie. W naszym systemie można to zrobić na dwa sposoby: kontaktując się z naszą rejestracją lub za pośrednictwem internetu.

 

  • nowoczesna platforma Neuroterminal

I najważniejsze – Neuroterminal. To nasz autorski portal pacjenta, dzięki któremu wszystkie wymienione korzyści znajdują się w jednym miejscu. I wiele więcej. Dzięki niemu można wymienić wiadomości ze swoim lekarzem opiekunem czy – w przypadku epilepsji – przesłać do konsultacji zapis video swojego ataku. Neuroterminal to także Zintegrowany Plan Opieki, czyli program leczenia ustalony aż na rok do przodu. Jest on widoczny dla naszych pacjentów na czytelnej osi czasu.

Zobacz, w jaki sposób działa Neuroterminal: 

Blog O Padaczce

Zajrzyj do naszego bloga

Zobacz wszystkie wpisy

Kręci Ci się w głowie? Sprawdź, co może być przyczyną

5% z nich ma przyczynę neurologiczną, a ponad połowa wynika z zaburzeń ucha wewnętrznego. Kiedy wystąpią, należy udać się do lekarza rodzinnego, neurologa lub laryngologa, a w skrajnych przypadkach wezwać karetkę. Zawroty głowy. Co je powoduje i jakie choroby zwiastują?
Czytaj więcej

Padaczka – czy jest dziedziczna?

Epilepsja jest schorzeniem, które może dotknąć każdego – w dowolnym wieku, niezależnie od prowadzonego trybu życia. Według stat...
Czytaj więcej

Padaczka dziecięca. Jak wygląda diagnostyka i nowoczesne leczenie?

Padaczka – znana również jako epilepsja – jest jednym z najczęstszych schorzeń neurologicznych, jakie mogą występować u dzieci....
Czytaj więcej

Wizyty online w Neurosherze – przyszłość, która dzieje się dziś

Telemedycyna cieszy się coraz większą popularnością. Korzystają z niej zarówno pacjenci, którzy mają trudności logistyczne z do...
Czytaj więcej