Wizyty online w Neurosherze – przyszłość, która dzieje się dziś

Telemedycyna cieszy się coraz większą popularnością. Korzystają z niej zarówno pacjenci, którzy mają trudności logistyczne z dotarciem na wizytę stacjonarną, ale też tacy, którzy cenią sobie oszczędność czasu i możliwość spotkania ze swoim lekarzem opiekunem bez konieczności wychodzenia z domu.

Szereg korzyści dla naszych pacjentów

Zapisując się na wizytę online, nasi pacjenci mają pewność, że odbędą pełnowartościową wizytę z lekarzem, która nie odbiega jakością od tej stacjonarnej. Jakie korzyści niesie za sobą takie rozwiązanie?

 

  • konsultacja z każdego miejsca na ziemi

Wizyty online dają możliwość spotkania z lekarzem z dowolnego miejsca na świecie. Wystarczy stabilne połączenie z internetem i sprawne urządzenie z kamerką. Dzięki temu nasi pacjenci mają komfort, że nawet wyjeżdżając na stałe za granicę, nie muszą szukać nowego lekarza prowadzącego. Również pacjenci zmieniający miejsce zamieszkania, mogą dalej korzystać z wiedzy zaufanego specjalisty. 

 

  • stały kontakt z lekarzem

Możliwość stałego kontaktu z prowadzącym specjalistą daje pacjentom duże poczucie bezpieczeństwa i komfort psychiczny. W ten sposób mogą szybko skonsultować niepokojącego objawy.

 

  • możliwość konsultacji z dnia na dzień

Telemedycyna daje także możliwość sprawnej konsultacji ze swoim specjalistą. W naszej placówce czas oczekiwania na jej odbycie wynosi nawet poniżej 24 godzin – w zależności od wybranej usługi.

 

  • oszczędność czasu

Wybierając wizytę online, znika konieczność planowania dojazdu do wybranej placówki. Szczególnie w wypadku, gdy pacjent nie mieszka w mieście, w którym znajduje się jedna z naszych przychodni

 

  • łatwy dostęp do dokumentacji medycznej

Telemedycyna to także wszystkie wyniki badań, skierowania na dalsze konsultacje i historia choroby zebrane w jednym miejscu, do których dostęp mają nasi pacjenci oraz ich lekarze – niezależnie od pory dnia.

 

  • wygodna i szybka rejestracja 

Wizyty online poprzedza sprawne umówienie się na nie. W naszym systemie można to zrobić na dwa sposoby: kontaktując się z naszą rejestracją lub za pośrednictwem internetu.

 

  • nowoczesna platforma Neuroterminal

I najważniejsze – Neuroterminal. To nasz autorski portal pacjenta, dzięki któremu wszystkie wymienione korzyści znajdują się w jednym miejscu. I wiele więcej. Dzięki niemu można wymienić wiadomości ze swoim lekarzem opiekunem czy – w przypadku epilepsji – przesłać do konsultacji zapis video swojego ataku. Neuroterminal to także Zintegrowany Plan Opieki, czyli program leczenia ustalony aż na rok do przodu. Jest on widoczny dla naszych pacjentów na czytelnej osi czasu.

Zobacz, w jaki sposób działa Neuroterminal: 

Blog Neurosphera

Sprawdź nasz Blog

Zobacz wszystkie wpisy

ADHD i alkohol – poprawia samopoczucie, ale czy na pewno idą w parze?

ADHD (zespół nadpobudliwości psychoruchowej z deficytem uwagi) to neurobiologiczne zaburzenie, które wiąże się z trudnościami w...
Czytaj więcej

Ataki paniki – strach ma wielkie oczy

Twoje serce bije mocniej, masz zawroty głowy i uczucie odrealnienia? To może być atak paniki! Dowiedz się więcej o jego przyczynach i formach leczenia
Czytaj więcej

Badanie EEG w psychiatrii – kiedy je wykonać i co można nim zbadać?

Opisując badania EEG i czytając skierowania od psychiatrów widzę, że niektórzy z Was muszą mieć  niejasności, do czego to badan...
Czytaj więcej

CZYM CHARAKTERYZUJE SIĘ ADHD U DZIECI I DOROSŁYCH I JAK JE ZDIAGNOZOWAĆ?

ADHD (Attention Deficit Hyperactivity Disorder) i AADHD (Adult Attention Deficit Hyperactivity Disorder) to neurologiczne zabur...
Czytaj więcej